Over ons

Missie & Visie

Windmill Forwarding is grondlegger van groepage diensten op het gebied van internationale verhuizingen naar populaire overzeese emigratiebestemmingen.

Hiermee speelt Windmill Forwarding in op de trend van kleinere volumes in de internationale verhuiswereld waarbij duurzaamheid steeds belangrijker wordt.

Door efficiënt te werken, bieden wij onze klanten een eerlijke prijs met optimale service. Om dit hoge serviceniveau te realiseren, investeren wij in onze medewerkers middels dagelijkse training. Door deze  intensieve begeleiding ontwikkelt ons team zich continue op het gebied van internationale verhuizingen. Onze vakkundige medewerkers zijn energiek en grenzeloos enthousiast.

Door optimale en flexibele service maakt Windmill een zorgeloze internationale verhuizing mogelijk voor iedereen.

Management Team

Founder/Managing Director
Jan Kleijmeer
jan@windmillforwarding.com
+31 70 3387 538

Executive Director
Boy Besseling
boy@windmillforwarding.com
+31 70 3387 538

Sales Director
Rens Kleijmeer
rens@windmillforwarding.com
+31 70 3387 538

Operations Director
Sjoerd de Boer
sjoerd@windmillforwarding.com
+31 70 3387 538

“Windmill Forwarding maakt internationale verhuizingen mogelijk voor iedereen”

Moving Consultants (Commerciële team)

Dit zijn onze Moving Consultants. Zij zijn uw contactpersoon tijdens het voortraject van de verhuizing. De Moving Consultant bespreekt de verhuizing tot in de puntjes met u door. Voor een offerteaanvraag en al uw vragen kunt u bij onze Moving Consultants terecht.

Rana Akgün
rana@windmillforwarding.com
+31 70 8008 149

Maaike Smeijers
maaike@windmillforwarding.com
+31 70 3387 538

Rob Smit
rob@windmillforwarding.com
+31 70 8008 239

Alice Schreijer
alice@windmillforwarding.com
+31 70 800 8238

Move Managers (Coördinators)

Dit zijn onze Move Managers. Zij zijn uw contactpersoon tijdens het gehele verhuisproces. De Move Managers organiseren de logistieke en administratieve kant van uw verhuizing. Zij regelen dat uw persoonlijke bezittingen op uw nieuwe woonadres worden afgeleverd.

Jerome Charite
jerome@windmillforwarding.com
+31 70 8008 148

Kees Kleijmeer
kees@windmillforwarding.com
+31 70 8008 242

Tessa van den Nouweland
tessa@windmillforwarding.com
+31 70 8002 362

Maxime van der Heijde
maxime@windmillforwarding.com
+31 70 800 8238

Wil je hier ook werken? Als  moving consultant of als move manager?

Laat je gegevens achter in het formulier hiernaast.
Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Volg ons op social media

LinkedIn
Instagram

    Menu