Over ons

Missie & Visie

Windmill Forwarding is grondlegger van groepage diensten op het gebied van internationale verhuizingen naar populaire overzeese emigratiebestemmingen.

Hiermee speelt Windmill Forwarding in op de trend van kleinere volumes in de internationale verhuiswereld waarbij duurzaamheid steeds belangrijker wordt.

Door efficiënt te werken, bieden wij onze klanten een eerlijke prijs met optimale service. Om dit hoge serviceniveau te realiseren, investeren wij in onze medewerkers middels dagelijkse training. Door deze  intensieve begeleiding ontwikkelt ons team zich continue op het gebied van internationale verhuizingen. Onze vakkundige medewerkers zijn energiek en grenzeloos enthousiast.

Door optimale en flexibele service maakt Windmill een zorgeloze internationale verhuizing mogelijk voor iedereen.

Directie

Founder/Managing Director
Jan Kleijmeer
jan@windmillforwarding.com

Executive Director
Boy Besseling
boy@windmillforwarding.com

Sales Director
Rens Kleijmeer
rens@windmillforwarding.com

Operations Director
Sjoerd de Boer
sjoerd@windmillforwarding.com

“Windmill Forwarding maakt internationale verhuizingen mogelijk voor iedereen”

Commerciële team

Dit zijn onze Moving Consultants. Zij zijn uw contactpersoon tijdens het voortraject van de verhuizing. De Moving Consultant bespreekt de verhuizing tot in de puntjes met u door. Voor een offerteaanvraag en al uw vragen kunt u bij onze Moving Consultants terecht.

Moving Consultant
Alice Schreijer
alice@windmillforwarding.com

Moving Consultant
Maaike Smeijers
maaike@windmillforwarding.com

Moving Consultant
Max Beukers
max@windmillforwarding.com

Moving Consultant
Rana Akgün
rana@windmillforwarding.com

Move Surveyor
Rob Smit
rob@windmillforwarding.com

Account Manager
Kees Kleijmeer
kees@windmillforwarding.com

Coördinatie team

Dit zijn onze Move Managers. Zij zijn uw contactpersoon tijdens het gehele verhuisproces. De Move Managers organiseren de logistieke en administratieve kant van uw verhuizing. Zij regelen dat uw persoonlijke bezittingen op uw nieuwe woonadres worden afgeleverd.

Move Manager
Jaap Rutten
jaap@windmillforwarding.com

Move Manager
Jacky Patrick
jacky@windmillforwarding.com

Move Manager
Ruben Trotz
ruben@windmillforwarding.com

Move Manager
Tessa van den Nouweland
tessa@windmillforwarding.com

Project Manager
Luuc Maasland
luuc@windmillforwarding.com

Wil je hier ook werken? Als  moving consultant of als move manager?

Laat je gegevens achter in het formulier hiernaast.
Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Volg ons op social media

LinkedIn
Instagram

    Menu